» YGS LYS Sınav Karikatürleri

İlk Yayınlanma: 24.11.2010
Biraz da gülelim :)

 

YGS ve LYS'ye hazırlık yorucu bir maraton doğrusu. Önemli olan hedefi belirlemek ve her gün yılmadan o hedefe doğru adım atmak. Elbette bu kolay olmuyor ama inanın bu zorlukları görmezseniz sonra göreceğiniz zorluklar kat kat daha büyük olacak. Bir söz geldi aklıma şimdi: "Yokuşta akmayan ter, inişte göz yaşına döner!" diye. Belki de olayın özeti bu...

 

Hay Allah, buralara da nereden geldik, karikatürler verecektik bu yazıda :) Şöyle bağlayalım ki, sınavlara hazırlık sürecinin yoğunluğu ile birlikte elbette bazı arkadaşlarda stres de meydana geliyor. İşte şimdi sizi bu stresten birazuzaklaştıracak, sınavı gözünüzde büyütüyorsanız onu biraz daha hafife almanızı sağlayacak, ve en güzeli sizi tebessüm ettirecek bazı karikatürler vereceğiz bu yazıda.

YGS LYS Sınav KarikatürleriYGS LYS Komik Resimler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resimlerin devamı facebook sayfamızda. İlgili resim albümüne yeni resimler de ekleniyor olacak. Sayfamız herkese açık, dilerseniz sayfanın en altındaki beğen butonu ile sayfamıza katılabilir, yeni resimler ve haberlerden anında haberdar olabilir; hatta yeni resimler yükleyebilir, arkadaşlarınıza sorular sorup tartışmalara katılabilirsiniz.

 

Facebook Sayfamız - YGS LYS Sınav Karikatürleri Albümü

 

 

İlgili Haberler:

 


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS