» YGS Deneme Sınavı, YGS Denemeleri İndir

İlk Yayınlanma: 28.03.2010
Daha önce YGS Deneme Sınavı İndir, Çöz  yazımızda verdiğimiz YGS denemeleri paylaşım serimize, çok özel 3 kaynak ile devam ediyoruz.

 

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.

 

 

Zaman YGS Denemeleri indir cevap anahtarı

 


 

2 Şubat 2011 Zaman YGS Denemesi İndirmek İçin Tıklayınız

(cevap anahtarı dosyanın içindedir)

 

 

9 Şubat 2011 Zaman YGS Denemesi İndirmek İçin Tıklayınız

(cevap anahtarı dosyanın içindedir)

 

 

16 Şubat 2011 Zaman YGS Denemesi İndirmek İçin Tıklayınız

(cevap anahtarı dosyanın içindedir)

Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

 

Not: Verilen denemeler tanıtım ve öğrencilere faydalı olunması amacıyla verilmiştir, yeni deneme paylaşımında bulunulayacaktır. Her çarşamba Zaman Gazetesi tarafından verilen bu denemeleri orjinal baskı kalitesinde alarak çözmeniz daha isabetli olacaktır. Alacağınız denemelerin cevap anahtarlarına sinav.zaman.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Ya da Güven-Der üyesi dersanelerin herhangi birine öğrencisi olmasanız da başvurarak bu sınavlara gerçek sınav ortamında girmeniz mümkün. Fem, Maltepe, Pi Analitik, Körfez gibi 600'e yakın dersane Güven-Der'e üyedir.

 

İlgili denemeleri çözmek isterseniz yazıcıdan çıktı alarak gerçek sınav havasında çözmeniz çok daha isabetli olacaktır. Başarılar dileriz..

 

Sitemizde yayınlanmış olan diğer denemelere ulaşmak için aşağıdaki diğer haberlerimize de bakabilirsiniz:

 

İlgili dosyalar matematikcafe.net aracılığıyla paylaşılmaktadır. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

 

 

 


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS