» YGS Çıkmış Sorular 2010

İlk Yayınlanma: 08.11.2010
YGS'ye çalışma temposunun hız kazandığı bu günlerde sınava ilk defa girecek arkadaşlarımız için soru tiplerini bilmek,sınavı tanımak ve çalışma stratejilerini buna göre geliştirmek oldukça önem arzetmektedir.


Bizde ygslys.blogcu.com olarak bu doğrultuda bir haber hazırlayarak özellikle sınava ilk defa girecek arkadaşlarımızın dikkatine sunmak istedik. İşte YGS Çıkmış Sorular 2010:

 

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.


İndirmek İçin Tıklayınız

 
 

Fem Dersaneleri tarafından hazırlanan YGS 2010 analizi dosyasını indirmek için ağaıdaki bağlantıya tıklayınız:
 
 

 

Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

 
 

 

YGS 2010 sorularını ayrı ayrı indirmek isterseniz aşağıdaki ÖSYM bağlantılarını kullanabilirsiniz.

 

 

2010-YGS

SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAPLARI

SINAV TARİHİ: 11.04.2010

 

Ön Kapak

Genel Açıklama

Türkçe Testi

Sosyal Bilimler Testi

Temel Matematik Testi

Fen Bilimleri Testi

Arka Kapak

Cevap

 

 

 

Anahtar kelimeler: 2010 ygs soruları, 2010 ygs cevapları, ygs 2010, 2010 ygs sınavı, ygs soru ve cevapları

 

 


İlgili Haberler:

Çıkmış Sorular - Son 10 Yıl

YGS Soruları ve Cevapları

LYS Soruları ve Cevapları

LYS Soruları

YGS Soruları

2011 YGS Soruları

YGS Soruları 2011

YGS Cevap Anahtarı 2011

 

 


 


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS