» LYS Deneme Sınavı İndir

İlk Yayınlanma: 13.03.2011
Öğrencilere faydalı olması için YGS denemelerinden sonra LYS denemeleri de sunmaya devam ediyoruz. Denemeler ücretsizdir, hemen bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

Yayınladığımız LYS denemeleri ntvmsnbc.com sitesi ile Uğur Dershaneleri ve Fen Bilimleri Dersanesi iş birliğiyle öğrencilere ücretsiz sunulmuştur. Biz de bu faydalı hizmeti daha çok öğrenciyle buluşturmak için sitemiz üzerinden ücretsiz olarak paylaşıyoruz. Yüklenmiş olan iki farklı denemeyi indirmek için aşağıdaki bağlantılar üzerinden anında indirme yapabilirsiniz.

 

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.

 

Uğur Deneme Sınavı İndirFen Bilimleri Deneme İndir

LYS Deneme Sınavı İndir:

 

Uğur Dersanesi LYS Deneme Sınavları İndirmek İçin Tıklayınız

(denemelerin cevap anahtarları dosyanın içindedir)

 

Fen Bilimleri Dersanesi LYS Deneme Sınavları İndirmek İçin Tıklayınız

(denemelerin cevap anahtarları dosyanın içindedir)

 

Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

 

İlgili dosyaları tek parça halinde olarak indireceksiniz ancak içerisinde LYS Matematik, LYS Geometri, LYS Edebiyat, LYS Tarih, LYS Coğrafya, LYS Felsefe, LYS Fizik, LYS Kimya ve LYS Biyoloji'ye ait farklı denemeleri, yani dil hariç tüm LYS bölümlerini bulabileceksiniz. Bu denemeler LYS-1 Matematik sınavına, LYS-2 Fen Bilimleri sınavına, LYS-3 Edebiyat-Coğrafya sınavına ve LYS-4 Sosyal Bilimler sınavına girecek tüm arkadaşlarımızı kapsayan bir çeşitliliktedir. İlgili denemeleri çözmek için yazıcıdan çıktı alarak gerçek bir deneme havasında çözmeniz daha isabetli olacaktır.

 

Sitemizde yayınlanmış olan diğer denemelere ulaşmak için aşağıdaki diğer haberlerimize de bakabilirsiniz:

 

 

LYS Denemeleri ntvmsnbc.com aracılığıyla öğrencilere ücretsiz sunulmuş olup ilgili denemelerin telif hakları Uğur Dershaneleri ve Fen Bilimleri Dersanesi'ne aittir. Kendilerine teşekkür ederiz.

 

Başarılar dileriz..

ygslys.blogcu.com

 


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS