» Güvender Özdebir Deneme Sınavı ve Cevapları İndir

İlk Yayınlanma: 18.03.2011
Türkiye'nin önde gelen dersane birlikleri Güvender ve Öz-de-bir'in Türkiye genelinde yaptıkları YGS denemelerini ve bu denemelerin cevap anahtarlarını paylaşıyoruz. Yapılan sınavın Türkiye çapında olması da aynı zamanda sınav kalitesinin de iyi olacağının önemli bir göstergesi.

 

Güvender Deneme Sınavı İndirÖzdebir Deneme Sınavı İndir

 

 

 

 

 

 

 

 

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.


 

 
(cevap anahtarı dosyanın içindedir)
 
 
(cevap anahtarı dosyanın içindedir)
 
 
 
Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.
 

Not: Verilen denemeler ise tanıtım ve öğrencilere faydalı olunması amacıyla verilmiştir. Yeni deneme paylaşımında bulunulmayacaktır. Sınav yaklaştıkça Güvender, Özdebir, Töder gibi kuruluşların Türkiye çapında yaptıkları deneme sınavlarında artış olmaktadır. Bu sınavlardan en azından birine girerek gerçek sınav provasını yaşamanız sizin açınızdan daha isabetli olacaktır. Gireceğiniz denemelerin cevap anahtarlarına ve sonuçlarına ise aşağıdaki kurum adreslerinden ulaşabilirsiniz:

www.guvender.org.tr

www.ozdebir.org.tr

www.toder.org

 

İlgili denemeleri çözmek isterseniz yazıcıdan çıktı alarak gerçek sınav havasında çözmeniz çok daha isabetli olacaktır. Başarılar dileriz..

Sitemizde yayınlanmış olan diğer denemelere ulaşmak için aşağıdaki diğer haberlerimize de bakabilirsiniz:

 

İlgili dosyalar matematikcafe.net aracılığıyla paylaşılmaktadır. Kendilerine teşekkür ederiz.

 


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS