» 2010 YGS Soruları ve Cevapları

İlk Yayınlanma: 17.04.2010
2010 YGS Tamamlandı, YGS Soruları ve Cevapları Bu Yazıda

 

2010 YGS Geçti. Umarız tüm aradaşlarımızın sınavları gönüllerince geçmiştir. Bu haberimiz hem sınava girmiş olanlar hem de sınavı tanımak isteyen ve buna göre 2010 sorularına göz atmak isteyen YGS adayları için önem arzetmekte.

 

İşte 2010 YGS Soruları ve Cevapları:

Not: İlgili dosyalar üçüncü parti bir dosya indirme sitesi olan turbobit.net sitesi üzerinden sunulmaktadır. Aşağıdaki indirme linkleri sizi bu siteye yönlendirecek ve indirme işleminizi bu site üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu site üzerinden dosya indirmesi oldukça kolaydır ancak nasıl dosya indireleceğini hiç bilmiyorsanız veya dosya indirmede sorun yaşıyorsanız hazırladığımız Turbobit Dosya İndirme anlatımı yazımıza bakabilirsiniz. Video ve resimli anlatım mevcuttur. Aşağıdaki indirmeler yeni sayfada açılacaktır. Bu sayfayı hemen kapatmayınız. Eğer indirmede sorun yaşarsanız yukarıdaki anlatım linkine tıklayarak nerede takıldığınızı görebilirsiniz.

 

İndirmek İçin Tıklayınız

 

Not: Dökümanlar zip dosyası içinde pdf olarak yer almaktadır, görüntüleyebilmek için ilgili programlara sahip olmalısınız. Nelere sahip olmanız gerektiğini bilmiyor veya dosyaları görüntülemekte sorun yaşadıysanız okumaya devam edin: İndirdiğiniz ilgili dosyalar zipleme adı verilen bir teknoloji ile tek parça yapılarak tek seferde indirilebilmesi mümkün hale getirilmiştir. İndirdiğiniz dosya bir zip dosyası olacaktır. Bu tarz dosyaları görebilmeniz için öncelikle bu zipli dosyayı ayıklama adı verilen bir işlemden geçirmelisiniz. Bunun için hemen her bilgisayarda bulunan win-zip, win-rar, 7-zip vb. ücretsiz sürümü de bulunan zip programlarını kullanabilirsiniz. Eğer kullandığınız işletim sistemi Windows Vista ya da Windows 7 ise bu programların yüklü olmasına da gerek yok. İlgili zip dosyasını, "sağ tık" > "Tümünü Ayıkla" diyerek ayıklayabilirsiniz. Bu ayıklama işlemi sonucunda ilgili klasörlerin içerisinde pdf uzantılı dosyalar bulacaksınız. Bu pdf uzantılı dosyalar ise hemen her bilgisayarda bulunan Adobe Reader adı verilen bir program vasıtasıyla görüntülenebilmektedir. Eğer bu pdf dosyalarını görüntüleyemiyorsanız Adobe Reader adlı bu ücretsiz programı kurduktan sonra görüntüleyebilirsiniz.

 

 


 

Bu dökümanları ayrı ayrı indirmek isterseniz aşağıdaki ÖSYM bağlantılarını kullanabilirsiniz.

 

2010-YGS

SORU KİTAPÇIKLARI VE CEVAPLARI

SINAV TARİHİ: 11.04.2010

Ön Kapak

Genel Açıklama

Türkçe Testi

Sosyal Bilimler Testi

Temel Matematik Testi

Fen Bilimleri Testi

Arka Kapak

Cevap

 

 

Not: Yukarıdaki dosyaları sağ tık > kaydet diyerek bilgisayarınıza kaydettikten sonra açmanız daha kolay olacaktır. İlgili dosyalar pdf olarak hazırlanmıştır. Eğer bu doyaları açamıyorsanız Adobe Reader programını kurmanız gerekmektedir. Program ücretsizdir.

 

2010 ygs soruları, 2010 ygs cevapları, ygs 2010, 2010 ygs sınavı, ygs soru ve cevapları

 

İlgili Haberler:

Çıkmış Sorular - Son 10 Yıl


comments powered by Disqus

ygs lysYGS LYS

Sınavlarla İlgili Sohbet ve Soru/Cevap Forumu

Bilmediklerinizi sorun, bildiklerinizi paylaşın, fikir alın/verin. Burası sizin yeriniz!

sohbet-sorucevap forum

Sitemize Üye Olun

Son gelişmelerden anında haberiniz olsun !

Facebook sayfamıza üye olun

Mail adresinizi yazıp üye olun,
gelişmeler mailinize gelsin:


ygslys.blogcu.com facebookta
YGS'ye (12 Mart) Kalan Süre:
YGS LYS